METAMORFOZES MASĀŽA

2019-02-26 10:00

Semināru vada Diāna Zaķe.
Diāna Zaķe savas zināšanas apguvusi Manuālās terapijas un masāžu skolā Quirosama ( Valensija, Spānija) un Lones Sorensen Pēdu/sejas refleksoterapijas institūtā Barselonā.
Ja vēlamies iepazīties ar Metamorfozes masāžu (tehniku), tad jāņem vērā īpašā refleksoloģijas masāžas ietekme, kas daudziem jau ir pazīstama.
Pēdas dod informāciju par mūsu fizisko, enerģētisko, psihoemocionālo stāvokli, parāda un atspoguļo, cik stabili jūtamies dzīvē un kāds ir mūsu iekšējais līdzsvars, jo laime un veselība ir iespējama tikai  līdzsvarā.
Katram no mums ir enerģētiskie bloki - pagātnes bailes, dusmas (arī iegūtas tajos tālajos 9 mēnešos, kad atradāmies mātes ķermenī).
Metamorfozes masāža enerģētiskā veidā aizved mūs pat līdz ieņemšanas brīdim un arī līdz piedzimšanas brīdim. Šī masāža pārgriež neredzamo nabas saiti, atbrīvo no enerģētiskās atkarības (jo  auglis uzņem blokus no mātes).

Šī masāža ļauj kļūt par neatkarīgu un unikālu personību, arī paveikt lietas, kuras līdz šim brīdim tika atliktas, bet ir izdarāmas.

Masāžu veic  3 daļās:

1. Galva - Doma

2.Rokas - Darbība

3.Pēdas- Kustība,Virziens.

Masāža ieteicama visiem. Arī grūtniecēm un bērniem, veciem cilvēkiem. Visiem, kam ir emocionālas problēmas (nevar rast risinājumu), depresijas, stress, fobijas, zems pašvērtējums.

Masāžas laikā atbrīvojas enerģija, notiek iekšējā izaugsme, sākam  labāk izprast sevi un citus. Saņemam iespēju izbaudīt dzīvi skaistumā, harmonijā un veselībā.

Kā no kūniņas izšķiļas skaists taurenis un aizlido pretī saulei un laimei - tā varam teikt par Metamorfozes masāžu, jo metamorfoze - tā ir pārvērtība.

Mācību maksa: 65,00

pieteikties semināram