fbpx

Ajūrvēdas masāža harmonijai ar sevi un pasauli sev apkārt

Mūsdienās arvien vairāk cilvēku, meklējot dažādas alternatīvas savas veselības un labsajūtas uzlabošanai, izvēlas ajūrvēdu – viedām gudrībām apvītu mācību ar tūkstošiem gadu senu pieredzi, kas aicina uz cilvēka mentālo, emocionālo un fizisko labsajūtu raudzīties kā vienotu veselumu, palīdzot atgūt harmoniju ar sevi, dabu un pasauli sev apkārt. Ajūrvēdas praksē ietilpst mācība par veselīgu dzīvesveidu, tādējādi ļaujot ķermenim atjaunoties dabiskā veidā, savukārt par vienu no efektīvākajiem veidiem, kā to panākt, tiek uzskatīta ajūrvēdas masāža.

Radusies Indijā, ajūrvēdas masāža galvenokārt atšķiras ar to, ka tiek veikta ar siltu, aromātisku eļļu, kas nevien atslābina un sakārto fizisko ķermeni, bet, pateicoties aromterapijas spēcīgajai iedarbībai, līdzsvaro un nomierina arī emocionālo pasauli. Masāžas laikā tiek pielietotas īpašas kustības, kas sniedz patīkamas sajūtas un dāvā enerģiju, turklāt tās iedarbība nevien mazina dažādu hronisku problēmu sekas, bet palīdz atrisināt to cēloni – masāža, to regulāri praktizējot, ievērojami uzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu.

Ajūrvēdas masāža tiek iedalīta vairākos veidos – populārākie no tiem ir visa ķermeņa masāža “Sambahana”, kas izteikti novērš fizisku nogurumu un emocionālu saspringumu, dziļi relaksējošā galvas masāža “Čampi”, kosmētiskā masāža “Mukhabjanga”, “Garšan” masāža svara un celulīta samazināšanai, kā arī vēl citas, savukārt, ņemot vērā mūsdienu dzīves ritmu un mazkustīgo ikdienu, aktuāla ir muguras masāža, kas palīdz atbrīvoties no sāpēm, savilktiem muskuļiem un to radītā diskomforta.

Mugurkaula veselībai ir liela nozīme, jo caur to vijas nervi, kas nosaka visa ķermeņa labsajūtu. Austrumos, kur cēlusies arī ajūrvēdas masāža mugurai un pleciem “Sandhi”, uzskata, ka mugurkauls simbolizē cilvēka dzīves un misijas ceļu, tādēļ mugurai tiek pievērsta īpaša uzmanība – masāža uzlabo asinsriti, atslābina saspringto ķermeni, mazina sāpes un piešķir viegluma sajūtu, lai ar jaunu spēku, enerģiju un gaišākām domām varētu atgriezties ikdienas darbos un ļauties dzīvei ar pilnu krūti.

Mācību centrs “Elisanda” 9. jūlijā aicina uz vienas dienas semināru, kurā arī Tev būs iespēja apgūt ajūrvēdas muguras un plecu masāžu “Sandhi”, lai iepriecinātu savus tuviniekus ar relaksējošu un patiesi baudāmu masāžas piedzīvojumu!

Facebook Twitter Google Plus Pinterest