fbpx

Galvas masāža čampi – ienirsti labsajūtas oāzē

Mūsdienās teju katrs cilvēks ir sastapies ar brīdi, kad ikdienas slogs ir par smagu un pasaule, šķiet, griežas pārāk ātri. Dažreiz mums vienkārši ir nepieciešama pauze, lai atslēgtos no ikdienas skrējiena un atjaunotu gan fizisko spēku, gan iekšējos enerģijas resursus. Viens no veidiem, kā to īstenot, ir ļauties neparastajai čampi masāžai. Kas tā ir un kāda ir tās iedarbība – par to pastāstīsim šajā rakstā!

Čampi masāžas vēsture

Čampi masāžas pirmsākumi meklējami Indijā, kur tā tiek praktizēta jau vairākus tūkstošus gadu. Tulkojumā no sanskrita vārds champi nozīmē “piepildīšanās ar enerģiju” – masāžas laikā paņēmieni tiek izpildīti pa noteiktām līnijām, īpašu uzmanību pievēršot punktiem, kur, vadoties pēc ājurvēdas mācības, fiziskais ķermenis savienojas ar iekšējo pasauli, tādējādi līdzsvarojot ķermeni, dvēseli un garu.

Kā notiek čampi masāža

Masāža tiek veikta ar aromātisku eļļu maisījumu, bāzes eļļai pievienojot dažādas ēteriskās eļļas, piemēram, krustnagliņu, apelsīna, piparmētras un citas, kas, pateicoties aromterapijas iedarbībai, vēl vairāk pastiprina masāžas efektu. Lai gan čampi tiek dēvēta par galvas masāžu, tās laikā ar īpašiem paņēmieniem tiek masēti arī pleci, augšdelmi, kakls, ausis un seja – patīkamie pieskārieni uzlabo asinsriti un apvienojumā ar ēterisko eļļu netveramo spēku nomierinoši iedarbojas uz nervu sistēmu, sniedzot patiesi dziļu relaksāciju un atbrīvojot no ikdienā uzkrātās spriedzes.

Čampi masāžas iedarbība

Čampi masāža ir īpaši piemērota tiem, kuri ikdienā saskaras ar stresu, fizisku vai emocionālu pārpūli, hronisku nogurumu vai nomāktu garastāvokli, kā arī sēdoša darba veicējiem, jo tā atslābina muskuļus, mazina galvassāpes, uzlabo miegu, samazina trauksmes un depresijas simptomus, piešķir mundrumu, kā arī labvēlīgi ietekmē visa organisma darbību. Masāžas iedarbība ir dziļa un ilgstoša, un ar tās palīdzību iespējams ievērojami uzlabot dzīves kvalitāti.

Dziļi relaksējošā čampi masāža palīdz uzlabot arī galvas ādas un matu stāvokli – tā īpaši piemērota gadījumos, kad ir sausa vai taukaina galvas āda, blaugznas vai pastiprināta matu izkrišana. Masāža palīdz stimulēt matu augšanu un pabaro tos pašās saknēs, līdz ar to mati kļūst spēcīgi, veselīgi un mirdzoši.

Čampi galvas masāžas efekts tiek pielīdzināts visa ķermeņa masāžai – ja vēlies apgūt šo neparasto masāžas tehniku, kā arī ielūkoties valdzinošajā aromterapijas pasaulē, piesakies apmācībām, zvanot pa t. 29507347!

Gaidīsim visus interesentus!
Tava ELISANDA

Facebook Twitter Google Plus Pinterest