fbpx

Aparāttehnoloģijas ātrai un kvalitatīvai nagu apstrādei

Skaistumkopšanas nozarei attīstoties, tiek atklātas arvien jaunas tehnoloģijas, kā ierastās procedūras padarīt efektīvākas, ātrākas un patīkamākas. Ja vēl pirms pavisam neilga laika vienīgais veids, kādā tika veikts manikīrs, bija tā sauktais slapjais manikīrs ar roku mērcēšanu un kutikulu griešanu ar šķērītēm, mūsdienās lielākoties salonos tiek veikts aparātmanikīrs – par to, kas tas ir un kādas ir tā priekšrocības, uzzini šajā rakstā!

Manikīra un pedikīra veidi

Manikīra un pedikīra tehnoloģiju veidi ir dažādi, taču galvenokārt tiek izdalīti trīs – klasiskais jeb slapjais, Eiropas jeb sausais, kā arī aparātmanikīrs vai pedikīrs. Jau iepriekš minējām, ka klasiskajā manikīrā nagi tiek mērcēti speciālā vanniņā un pēc tam apstrādāti ar kutikulu atbīdītāju  (pušeri), šķērītēm, standziņām u.c. instrumentiem, turpretī Eiropas manikīrs noris sausā vidē, neizmantojot ūdeni, un kutikulu likvidēšanai griešanas vietā tiek pielietoti speciāli kutikulu irdināšanas līdzekļi. Šis manikīra veids piemērots cilvēkiem ar plānu ādu un tuvu novietotiem asinsvadiem, jo tiek izslēgta iespēja griešanas laikā savainot ienadzi.

Nagu apstrāde ar aparāttehnoloģiju ir jaunākais manikīra un pedikīra veikšanas trends, kas radies Vācijā un īsā laikā iemantojis lielu popularitāti – tas ir ātrs, drošs un efektīvs veids, kādā sakopt nagus un atbrīvoties no ādas sabiezējumiem, vienlaikus neradot nepatīkamas sajūtas. Protams, šīs tehnoloģijas izmantošanai nepieciešams iegādāties speciālu tehniku – frēzi un apstrādes uzgaļus –, taču, ikdienā strādājot ar klientiem, tas ievērojami atvieglo darba veikšanu un ilgtermiņā atsver arī ieguldītos līdzekļus.

Kā tiek veikts aparātu manikīrs vai pedikīrs?

Izmantojot speciālu frēzi un dažādus maināmos uzgaļus, ar aparātu iespējams noņemt veco naga pārklājumu, piemēram, gelu vai akrilu, saīsināt naga garumu, apstrādāt naga plātni un kutikulas, kā arī likvidēt ienadžus un noslīpēt ādas sabiezējumus, piemēram, uz pēdām. Tomēr, lai procedūra patiešām būtu droša un nesāpīga, ir svarīgi apgūt pareizu tehnoloģijas pielietojumu – apstrādes virzienus, spiedienu un ātrumu – pretējā gadījumā iespējams radīt tādas problēmas kā pārvīlēta naga plātne, kas var novest pie naga lūšanas un citiem bojājumiem.

Aparātu manikīra un pedikīra priekšrocības

Kā klientam, tā meistaram ir svarīga gan pakalpojuma kvalitāte, gan tā sniegšanas ātrums – aparāttehnoloģija ir veids, kādā nodrošināt abus. Piemēram, iepriekšējā pārklājuma noņemšana ar frēzi aizņem daudz mazāk laika nekā noņemšana ar vīlīti, turklāt tas ietaupa arī meistara spēkus, jo apstrāde ar aparātu neprasa papildu piepūli.

Kā vēl vienu aparātu tehnoloģijas ieguvumu var minēt tās drošību – ņemot vērā, ka procedūra tiek veikta sausā vidē, netraumējot ādu, tiek teju pilnībā izslēgta iespēja izplatīties infekcijām. Šis manikīra un pedikīra veids īpaši ieteicams cilvēkiem ar sausu ādu – izvēloties speciālu pulēšanas uzgali, iespējams saudzīgi nolīdzināt arī raupjus sabiezējumus ap nagiem, pēdu spilventiņiem, papēžiem un citviet.

Mācību centrs ELISANDA aicina apgūt programmu “Aparātu manikīra un pedikīra tehnika” esošajiem un topošajiem nagu kopšanas speciālistiem – kursu laikā saņemsi visas nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai veiksmīgi pielietotu tehnoloģiju arī savā ikdienas darbā! Uzzini vairāk par mācībām un piesakies tām ŠEIT!

Facebook Twitter Google Plus Pinterest