fbpx

Apgūsti nagu modelēšanu

Uzburt elpu aizraujošu skaistumu, ļaujot izpausties savam radošajam potenciālam un vienlaikus liekot lietā rūpīgu, pacietīgu darbu un precizitāti – to prata Mikelandželo, radot savus neatkārtojamos Siksta kapelas gleznojumus, taču arī mēs, topošie un esošie skaistumkopšanas speciālisti, ar to nodarbojamies ik dienas. Šoreiz parunāsim par nagu modelēšanu – vai zini, ar ko tā atšķiras no klasiskā manikīra un kāpēc šajā profesijā sevī iespējams atraisīt daļiņu arhitekta, tēlnieka un mākslinieka?

Kas ir nagu modelēšana

Nagu modelēšana ir mums jau pazīstamā mākslīgo nagu pieaudzēšana – tomēr, lai to spētu izdarīt profesionāli un estētiski skaisti, nepieciešams padziļināti apgūt daudzas nianses. Visa pamats ir kvalitatīvi veikts manikīrs jeb nagu sagatavošana pieaudzēšanai – nagu apstrāde ar vīli vai frēzi, kutikulu likvidēšana un nagu plātnes attīrīšana. Tam seko modelēšanas procedūra, kas sākas ar mākslīgā naga pieaudzēšanu dabīgajam nagam un vēlamās formas izveidi – sekojot klienta vēlmēm, iespējams radīt kantainas, mandeļu, ovālas vai pat spicas formas nagus, turklāt arī pieaudzēšanas metodes ir dažādas, kā piemēru minot modelēšanu uz tipšiem.

Nagu modelēšanā izmantotie materiāli

Mūsdienās nagu modelēšanai tiek izmantoti divi materiāli – akrils un gels. Ielūkojoties pagātnē, notikums, kas izraisīja revolūciju manikīra vēsturē un aizsāka nagu pieaudzēšanas trendu, ir gaužām interesants – kāds zobārsts, vēloties palīdzēt savai sievai atradināties no nagu graušanas, tos pārklāja ar zobiem paredzēto akrila materiālu. Pagājušā gadsimta 60. gados zobārsti akrila materiālu sāka pārdot manikīra speciālistiem, savukārt teju 40 gadus vēlāk, pateicoties tehnoloģiju attīstībai, populāra kļuva arī nagu modelēšana ar gelu.

Māksla radīt skaistumu

Kādēļ sākumā minējām, ka šajā profesijā atklājas arhitekta, tēlnieka un mākslinieka gars? Lai nagi būtu simetriski un vienādi, tos nepieciešams konstruēt atbilstoši katra klienta individuālajām īpatnībām, pēcāk ar akrila vai gela materiālu un otu tiek veidota naga forma, savukārt, liekot lietā radošumu un prasmes, nagus iespējams pārvērst īstā mākslas darbā – tos apgleznojot vai rotājot ar dizaina elementiem, piemēram, kristāliņiem, uzlīmēm, zīmodziņu nospiedumiem un citiem akcentiem.

Nozarei attīstoties, nagu modelēšanā iespējams apgūt arvien jaunas tehnikas, tādēļ darboties šajā jomā vienmēr būs interesanti un aizraujoši – tāpat, kļūstot par profesionāli, iespējams piedalīties dažādos konkursos un čempionātos, kas paver iespējas nemitīgi pilnveidoties un gūt lielisku pieredzi, kā arī izjust skaistuma pasaules vilinošo šarmu uz savas ādas.

Ja arī Tu vēlies kļūt par nagu modelēšanas speciālistu, gaidīsim Tevi mācību centrā ELISANDA – pieprasīto amatu piedāvājam apgūt kādā no 3 programmām, kas cita no citas atšķiras ar apgūstamo tēmu apjomu. Turklāt katrs audzēknis, uzsākot mācības, saņem patīkamu dāvanu – LCN nagu un roku kopšanas komplektu!

Esi mīļi gaidīts – uzzini vairāk un piesakies ŠEIT!

Facebook Twitter Google Plus Pinterest