fbpx

Aromterapijas spēks Tavam skaistumam un labsajūtai

Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais – šo teicienu pavisam noteikti varētu attiecināt uz vienu no senākajām ārstniecības metodēm, aromterapiju, kuras aizsākumi meklējami vairāk nekā 2000 gadus pirms Kristus. Mūsdienās aizvien vairāk cilvēku apzinās dažādu ķīmisko vielu ietekmi uz organismu un apkārtējo vidi, tādēļ izvēlas atgriezties pie pārbaudītām vērtībām – būt tuvāk dabai un izmantot tās apslēpto spēku rūpēm par savu veselību, skaistumu un labsajūtu, taču, lai to īstenotu drošā un efektīvā veidā, nepieciešams apgūt dažādas zināšanas un prasmes.

Vārds aroma apzīmē smaržu, augu, garšvielu un citu vielu aromātu, savukārt terapija – veikt dziedinošas darbības. Burvīgā roze, uzmundrinošais greipfrūts vai valdzinošie apelsīna ziedi – katram augam tam raksturīgo aromātu piešķir ēteriskā eļļa, kas, gluži kā dzīvības eliksīrs, tiek uzskatīts par tā sirdi un dvēseli. Tāpat kā laime un mīlestība, netveramas substances, arī ēteriskās eļļas uz cilvēka ķermeni, prātu un sajūtām iedarbojas teju brīnumainā veidā. Pielietojot aromterapiju, mēs dāvājam sev augu pirmatnējo dzīvības spēku – izprotot katras ēteriskās eļļas iedarbību, iespējams labvēlīgi iedarboties nevien uz dažādām orgānu sistēmām, bet arī psihi.

Visticamāk, pieminot plaukstošu peoniju dārzu vai vecmāmiņas svētdienas rīta pankūkas, Tevī rosās dažādas asociācijas – to nosaka noteikta smadzeņu daļa, kas atbild par konkrētu aromātu saistību ar izraisītajām sajūtām. Aromterapija, spēcīgi iedarbojoties uz cilvēka iekšējo būtību, palīdz cīnīties ar dažādām problēmām, piemēram, mazina uztraukumu, bezmiegu vai uzlabo garastāvokli, sniedzoties dziļāk par to, ko spēj aptvert un risināt prāts – jau izsenis pierādīts, ka daudzus veselības traucējumus iespējams atrisināt, vispirms rūpējoties par savu psihoemocionālo stāvokli.

Ēteriskās eļļas cilvēka organismā tiek uzņemtas divējādi – ieelpojot un caur ādas virsmu, tādēļ to pielietošanas iespējas ir ļoti dažādas. Skaistumkopšanā augu eliksīrus izmanto, piemēram, dabiskās kosmētikas gatavošanai vai aromātiskām vannas peldēm, savukārt, lietojot difuzoru vai eļļas lampiņu, pāris pilieni ēteriskās eļļas telpu piepildīs ar maigu un patīkamu aromātu. Dabiski tīrīšanas līdzekļi mājai, unikālas smaržas, ķermeņa kopšanas produkti, aromamasāža – tie ir tikai daži no veidiem, kā mazajā pudelītē apslēpto spēku izmantot savā ikdienā!

Atklāj aromterapijas noslēpumus un gūsti vērtīgas zināšanas, kā, izmantojot dabas spēku, palīdzēt sev un citiem – gaidīsim Tevi mācību centrā “ELISANDA”!

Facebook Twitter Google Plus Pinterest