fbpx

Izcel savu dabisko skaistumu: kā izveidot perfektu nude grimu

Skaistumkopšanas pasaulē, kas pārsātināta ar spilgtām krāsām un mirdzošu spozmi, nude jeb neuzkrītošs grims ir gluži kā svaiga gaisa malks, kas atgādina, ka trendi strauji mainās, taču pareizi izcelts dabiskais skaistums nekad neiziet no modes. Šajā bloga rakstā dalīsimies ar nude grima uzklāšanas pamatprincipiem – seko tiem un iegūsti perfektu tēlu gan ikdienai, gan svētkiem!

Nude makeup, saukts arī par no makeup makeup, ir grima uzklāšanas veids, kurā priekšroka tiek dota maksimāli dabiskam un neitrālam rezultātam. Pats galvenais nude grima princips ir radīt veselīgu, koptu un starojošu izskatu, izmantojot pēc iespējas mazāk dekoratīvās kosmētikas – ar tās palīdzību tiek nomaskētas, piemēram, sejas ādas nepilnības, kā arī paspilgtināts dabiskais skaistums un katra cilvēka unikālās īpašības.

Pirms grima uzklāšanas svarīgi parūpēties par galveno – sejas ādas tipam un stāvoklim piemērota attīrīšana, mitrināšana un barošana ir pamatu pamats, lai jebkurš uzklātais kosmētikas produkts izskatītos lieliski. Mirdzošai un veselīgai ādai ieteicams izvēlēties vieglas tekstūras tonālo krēmu, BB vai CC krēmu, kas visvairāk atbilst dabiskajam sejas ādas tonim, savukārt, ja vēlies apslēpt kādas nepilnības, piemēram, tumšos lokus zem acīm, ieteicams izvēlēties par vienu toni gaišāku konsīleri. Ja grimu papildināsi ar sev atbilstošas toņu paletes bronzeri un izgaismotāju, panāksi vēl labāku efektu – tas izcels sejas vaibstus un piešķirs tai dzīvīgumu.

Acu un lūpu grimam izvēlies neitrālus zemes toņus – bēšs un brūns visās to nokrāsās radīs harmonisku koptēlu. Lai arī šobrīd modē ir dabiska izskata uzacis, vadies pēc savām sajūtam un gaumes – vari tām piešķirt formu un apjomu, izmantojot zīmuli, pomādi vai citu produktu, savukārt, ja uzacu veidošanai nevēlies patērēt laiku, lieliska izvēle būs uzacu laminēšana. Tieši tāpat ar acīm – izcel tās ar savu iemīļoto skropstu tušu vai veic skropstu laminēšanu, tādējādi iegūstot dabisku, bet koptu izskatu jebkurā diennakts laikā.

Vieglais nude makeup ir vislabākā izvēle ikdienai – gan darbam, gan ikdienas skējienam, taču, ja paredzēts kāds svinīgāks pasākums, to pavisam viegli iespējams transformēt par svētku grimu, pielietojot dažus vienkāršus knifiņus. Viens no tiem ir lūpu krāsa – ja klasiski nude grims paredz neitrālu lūpu krāsu vai spīdumu, tad, nomainot to pret burgundija sarkano vai šokolādes brūno (vai citu koptēlam harmonisku toni), iegūsi pārsteidzoši iespaidīgu un elegantu efektu. Ne vienmēr vajadzīgs dūmakains smokey eyes vai spilgts vaigu sārtums – reizēm mazāk patiešām ir vairāk, un nude makeup to pierāda atkal un atkal no jauna.

Nude grims nav tikai kārtējais skaistumkopšanas trends. Tas ir veids, kādā izcelt un priecāties par to, kas tevi padara par TEVI – unikālu, neparastu un īpašu! Izmanto to, lai izskatītos un justos lieliski savā ādā it visur, kurp dodies, parādot pasaulei savu autentisko būtību un vienkāršību, kas sevī glabā patiesu sevis pieņemšanas un mīlestības skaistumu.

Lai ietrenētu roku un piemeklētu sev atbilstošākos kosmētikas produktus, iesakām apgūt dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas pamatus kursā “Klasiskais meikaps”!

Tava ELISANDA

Facebook Twitter Google Plus Pinterest