fbpx

Kādēļ izvēlēties akreditētu mācību iestādi?

Nav noslēpums, ka zināšanas ir vienīgā patiesā bagātība, kuru nevienam nav iespējams atņemt. Mūžu dzīvo, mūžu mācies – taču, lai sevis pilnveidošana ietu roku rokā ar iespēju apgūtās prasmes veiksmīgi pielietot darba tirgū, ir ārkārtīgi svarīgi izvēlēties uzticamu un profesionālu izglītības iestādi.

Starp daudzām skolām, kurās iespējams apgūt dažādus skaistumkopšanas pakalpojumus, mācību centrs ELISANDA lepojas ar akreditētas izglītības iestādes statusu – tā ir valsts sniegta garantija, ka piedāvātās programmas ir pārbaudītas, profesionālas un atbilst noteiktajām prasībām. Savu zināšanu un prasmju pilnveidi uzticot akreditētai mācību iestādei, audzēkņi var būt droši, ka saņem augstākās kvalitātes profesionālo izglītību, pieredzējušu pasniedzēju vadībā apgūstot visu nepieciešamo, lai pēcāk veiksmīgi spētu darboties izvēlētajā jomā.

Papildus kvalitātes kontroli izturējušām programmām, akreditētai mācību iestādei ir vēl kāda ļoti būtiska priekšrocība – apgūstot profesiju, audzēkņi saņem valsts atzītu dokumentu, kas apliecina  profesionālās kvalifikācijas iegūšanu un dod iespēju likumīgi strādāt skaistumkopšanas nozarē (piemēram, SPA speciālists, Manikīra un pedikīra speciālists, Vizāžists u.c.). Savukārt, pabeidzot citus kursus (piemēram, Vaksācija, Aromterapija, Ķermeņa kosmētiskās masāžas u.c.), tiek izsniegts oficiāls sertifikāts vai apliecība atbilstoši visām LR Izglītības un zinātnes ministrijas, kā arī starptautiskajām prasībām, apliecinot sekmīgi apgūtu profesionālās pilnveides izglītību.

Pretēji valsts apstiprinātam izglītības dokumentam, kas izsniegts akreditētā mācību iestādē, skola bez akreditācijas piedāvā papīru, kas apliecina izieto kursu, taču būtībā tam nav nekāda praktiska pielietojuma – skolas apliecība vai sertifikāts nedod tiesības apgūto praktizēt darbā ar klientiem. Pat tad, ja mācības izvēlētas vien sevis pilnveidošanai, ne ar mērķi apgūto pārvērst pelnošā biznesā, dzīvē var gadīties visādi – ELISANDA iesaka savu laiku un līdzekļus ieguldīt pārdomātā izvēlē, lai apgūtā sirdslieta nākotnē iepriecina ne tikai pašu, bet arī cilvēkus līdzās!

Facebook Twitter Google Plus Pinterest