fbpx

Kādēļ izvēlēties SPA speciālista profesiju?

SPA ir gluži kā oāze ikdienas pienākumu tuksnesī – tā ir vieta, kurā veldzēties un aizmirsties no visas pasaules, dāvājot sev mirkli ārpus laika un telpas. Jau tūkstošiem gadu cilvēki zina, ka ilgas, veselīgas un laimīgas dzīves noslēpums ir rūpes par savu fizisko un emocionālo labsajūtu, diemžēl mūsdienu saspringtajā dzīves ritmā par to nereti gadās aizmirst. SPA speciālists ir persona, kas, izmantojot dažādas masāžas, procedūras un sajūtu rituālus, uzlabo klienta pašsajūtu, atbrīvojot no ikdienā uzkrātā stresa un kaut uz mirkli liekot justies maķenīt laimīgāk – ja vēlies būt daļa no harmoniskās SPA pasaules, mācību centrā iegūsi visas nepieciešamās zināšanas un prasmes!

Lai arī SPA speciālists nav ārstniecības persona, ievads anatomijā un fizioloģijā palīdzēs izprast cilvēka uzbūvi – galvenokārt apgūsi skeletu, muskuļus un to funkcijas, lai pēcāk varētu droši veikt masāžas un citas ķermeņa kopšanas procedūras, piemēram, medus masāžu, limfodrenāžas masāžu vai kosmētisko ietīšanu. Mācību laikā iepazīsies arī ar SPA filozofiju, palūkojoties uz pasauli no pavisam jauna skatpunkta, apgūsi SPA etiķeti un estētiku, mācīsies radīt patīkamu apkārtējo vidi un dienu no dienas iedvesmosies dzīvot ar smaidu, lai uz to pamudinātu arī citus. 

SPA pasaule ir nudien plaša – tā ir mācība par cilvēku kā vienotu veselumu, tadēļ paredz rūpes nevien par ķermeni, bet arī prātu, dvēseli un garu. Mācību laikā Tev būs iespēja apgūt psiholoģijas un profesionālās komunikācijas pamatus, kristālu terapiju, dažādas taktīlās ietekmes metodes, pirts vēsturi un ūdensdziedniecības pamatus, kā arī daudzas citas interesantas tēmas, lai ik katram klientam palīdzētu uzlabot kopējo dzīves kvalitāti.

Ja arī Tu tici, ka skaistumam un mīlestībai piemīt neizmērojams spēks, Tevi saista  rūpes par cilvēku fizisko un psihoemocionālo veselību, esi ieinteresēts apgūt vienu no senākajām dziedniecības mākslām – masāžu – un vēlies gūt pozitīvas emocijas, darbojoties vienā no strauji augošākajām nozarēm, piesakies mācībām mācību centrā „ELISANDA” un nepilna gada laikā kļūsti par kvalificētu SPA speciālistu – vairosim prieku kopā!

Facebook Twitter Google Plus Pinterest