fbpx
Kļūsti par izcilu nagu kopšanas speciālistu

Kļūsti par izcilu nagu kopšanas speciālistu – nāc mācīties ELISANDĀ

Lai arī manikīra un pedikīra speciālista profesija, kādu to pazīstam šodien, savus laurus sākusi plūkt vien pagājušā gadsimta 20. gados, nagu kopšanas māksla ir gluži tik pat sena, cik Septiņi pasaules brīnumi. Vienā no tiem – Gizas piramīdās – tika atrasts futrālis ar grezniem ornamentiem rotātām šķērītēm, irbulīšiem un citiem instrumentiem: tas saglabājies no vairāk nekā 2400 gadu p.m.ē. tālas pagātnes un mūsdienās liecina par to, ka cauri laikiem un gadsimtiem skaistas rokas vienmēr bijusi nemainīga vērtība.

Rūpīgi veikts manikīrs ne tikai uzlabo noskaņojumu un paaugstina pašapziņu, bet arī ikdienā, attiecībās un darba tirgū kalpo kā vizītkarte, atklājot elegantas, koptas un par sevi pārliecinātas sievietes personību. Ņemot vērā, ka manikīrs un pedikīrs ir viens no pieprasītākajiem skaistumkopšanas pakalpojumiem, arī vajadzība pēc izciliem meistariem, kuri savu darbu dara profesionāli un no sirds, arvien pieaug.

Kas raksturo labu nagu kopšanas speciālistu

Kas raksturo labu nagu kopšanas speciālistu?

Pirmkārt, tās ir zināšanas, kuras sākotnēji iespējams apgūt akreditētā un uzticamā mācību iestādē, kā arī vēlme pastāvīgi izglītoties, apmeklējot papildu kursus un meistarklases. Ne mazāk svarīgi ir iegūtās zināšanas pielietot praksē, trenējot roku un kļūstot par sava aroda meistaru, savukārt augstākās kvalitātes materiālu izvēle nodrošina nevainojamu rezultātu, tādējādi vairojot uzticamus klientus un līdz ar to arī peļņu.

Manikīra un pedikīra speciālista profesija ir piemērota katram, kura sirdī mīt vēlme radīt skaistumu, ik dienas veidot patīkamu komunikāciju ar jauniem cilvēkiem, strādāt vienā no pieprasītākajām nozarēm un vienlaikus saņemt stabilu atalgojumu. Tomēr ņem vērā – lai iegūtās zināšanas un prasmes varētu pielietot darbā ar klientiem, profesija jāapgūst akreditētā mācību iestādē, noslēgumā saņemot profesionālās kvalifikācijas apliecību, kamēr neformālās izglītības kursi noderēs vienīgi sevis pilnveidošanai.

Mācību centrs ELISANDA ir akreditēta izglītības iestāde – ja vēlies apgūt Izglītības un zinātnes ministrijas apstiprinātu programmu, kļūt par konkurētspējīgu skaistumkopšanas speciālistu un strādāt ar kvalitatīvo LCN zīmola kosmētiku, mēs tevi gaidām, piesakies ŠEIT!

Facebook Twitter Google Plus Pinterest