fbpx

Kļūsti par uzacu veidošanas profesionāli

Mēdz teikt, ka uzacis ir sejas rāmis, un patiesi – to forma un izvēlētais stils būtiski ietekmē sejas izskatu, spējot radīt maigu un sievišķīgu, dabisku vai pat ekstravagantu koptēlu. Mūsdienās uzacu veidošana jeb brow designing ir viens no populārākajiem skaistumkopšanas pakalpojumiem, kurā ietilpst uzacu formas modelēšana, uzacu krāsošana, laminēšana un citas procedūras – šajā bloga rakstā aicinām tevi ielūkoties uzacu modes vēsturē, kā arī uzzināt mūsdienu uzacu veidošanas trendus!

Uzacu skaistuma tendences vēstures lappusēs

Gluži tāpat kā mūsdienās, arī gadsimtiem senā pagātnē sievietes sekoja laikmeta ideāliem, lai izceltu savu skaistumu un kļūtu pamanāmas – tā, piemēram, Senās Ēģiptes laikā dāmu sejas rotāja šauras, izteikti melnas uzacis, kas simbolizēja varu un dižciltību, savukārt renesanses periodā par aristokrātisku skaistumu liecināja plata piere, un, lai to panāktu, no uzacīm nereti nācās atbrīvoties pilnībā.

Kopš aptuveni 18. gadsimta veidi, kādā tiek stilizētas uzacis, mainījušies vairākkārt – vispirms modē atgriezās dabiska izskata uzacis, ko pavisam neilgi pēc tam nomainīja ikoniskais flapper stils ar izteikti šaurām un augstām uzacīm; tad, iedvesmojoties no šarmantajām aktrisēm Odrijas Hepbērnas un Elizabetes Teilores, uzacu matiņiem tika ļauts ataugt dabiskā un mazliet nekārtīgā veidolā, taču arī tas nebija uz ilgu laiku – deviņdesmito un agro divtūkstošo gadu sākumā savā uzvaras gājienā atkal devās šauri izraustītas uzacis.

Kādi ir mūsdienu uzacu veidošanas trendi?

Lai arī modes un skaistumkopšanas pasaulē valda noteikti pieņēmumi par to, kas konkrētā laikā tiek uzskatīts par trendīgu, mūsdienu sievietēm (un arī vīriešiem) iespējams izvēlēties tieši to, kas palīdz izpaust katra indivīda unikālo stilu un veido vēlamo koptēlu. Šauras vai platas, dabiskā tonī, balinātas vai jebkurā varavīksnes krāsā – izvēle ir tavās rokās!

Ja tomēr vēlies sekot modes un skaistuma tendencēm, aicinām izvēlēties dabiska izskata uzacis – lai panāktu kuplāku un pilnīgāku uzacu efektu, saķemmē uzacu matiņus dažādos virzienos un nostiprini ar, piemēram, uzacu vasku. Ja vēlies dabisku, taču koptu un noteiktu uzacu izskatu, izvēlies laminēšanas procedūru – tā ideāli piemērota spurainām uzacīm, jo, rūpīgi ielaminētas, tās savu formu nemainīs pat vairākas nedēļas, ievērojami atvieglojot ikdienu.

Lai izceltu uzacu formu un iegūtu vēlamo toni, uzacis iespējams modelēt, izmantojot ķīmisko krāsu, hennu vai mūsdienās populāro mikrobleidinga jeb permanentā grima procedūru. Izvēloties pēdējo, iegūsi perfektas, dabiska izskata uzacis, turklāt rezultāts saglabāsies līdz pat diviem gadiem. Vai vari iedomāties savu ikrīta make-up rituālu bez ilgstošas cenšanās uzzīmēt vienādas uzacis?

Ja vēlies apgūt uzacu veidošanu sev vai profesionālai darbībai, gaidīsim tevi mācību centrā ELISANDA! Uzzini vairāk par programmu “Uzacu formu veidošana (brow designer)” un piesakies ŠEIT!

Facebook Twitter Google Plus Pinterest