fbpx

Kristālu terapija ķermeņa, dvēseles un gara harmonijai

Kristālu terapija, pazīstama arī kā dziedniecība ar kristāliem, ir unikāls veids, kādā veicināt ķermeņa, dvēseles un gara harmoniju, izmantojot dabīgus akmeņus un kristālus. Šis netradicionālais dziedniecības veids ir tūkstošiem gadu sens, turklāt vēstures liecības par to sastopamas teju visā pasaulē.

Kas ir kristālu terapija?

Kristālu terapijas pamatā ir uzskats, ka katram kristālam piemīt vibrācija noteiktā frekvencē, kas ietekmē cilvēka enerģijas lauku un, pateicoties tam, palīdz atjaunot organisma balansu un veicina vispārēju labsajūtu.

Kristāla iedarbība ir atkarīga nevien no šīs neparastās dabas parādības veida, bet arī krāsas un formas. Tā, piemēram, tiek uzskatīts, ka ametistam piemīt nomierinošas un relaksējošas īpašības, savukārt rožu kvarcs, kas mūsdienās tiek plaši pielietots Gua Sha sejas masāžā, palīdz atvērt sirds čakru un gādā par mīlestību un empātiju. Dabīgos akmeņus un kristālus izmanto meditācijā, novieto uz īpašiem ķermeņa punktiem masāžas laikā vai nēsā kā rotas, lai palīdzētu sev sazemēties, gūt enerģiju, kā arī dzīvot harmonijā ar sevi un pasauli sev apkārt.

Kristāli Gua Sha masāžā

Jau iepriekš pieminētā Gua Sha masāža ir sena ķīniešu metode, kura mūsdienās guvusi plašu atzinību kā viena no efektīvākajām un vienkāršākajām skaistumkopšanas procedūrām, kuru iespējams regulāri veikt mājas apstākļos. Sejas masāžai tiek izmantoti tādi dabīgie akmeņi kā nefrīts vai rožu kvarcs, ar kuru palīdzību pa noteiktām līnijām tiek veiktas garas, velkošas kustības, tādējādi uzlabojot asinscirkulāciju un padarot sejas ādu veselīgu un starojošu.

Kāda ir kristālu terapijas iedarbība?

Kristālu terapijai piemīt neskaitāmi ieguvumi, tostarp spēja mazināt stresu un trauksmi, uzlabot miega kvalitāti, palīdzēt cīnīties ar sāpēm un iekaisumu, kā arī pozitīvi ietekmēt kā fizisko, tā arī emocionālo pašsajūtu. Tāpat tiek uzskatīts, ka kristālu terapija var palīdzēt attīstīt intuīciju, radošumu un koncentrēšanās spējas, kā arī sakārtot attiecības un pat atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem.

Lai arī kristālu terapija atzīta par drošu, pirms tās praktizēšanas ieteicams rūpīgi iepazīties ar katra kristāla unikālajām īpašībām un izmantošanas veidu. Lai no kristālu pielietošanas gūtu vislabāko rezultātu, vērtīgi gūt padziļinātas zināšanas un prasmes kristālu terapijas kursā, kurā tiek apskatītas tādas tēmas kā kristālu veidi un to dziednieciskās īpašības, kristālu noskaņošana, ieprogrammēšana un attīrīšana, čakru balansēšana, cilvēka smalkie ķermeņi un vēl citas, kas būs nevien interesantas, bet arī noderīgas, uzsākot ceļu kristālu terapijas brīnumainajā pasaulē.

Nāc un apgūsti kursu “Kristālu terapija” mācību centrā ELISANDA – uzzini vairāk un piesakies mācībām ŠEIT!

Facebook Twitter Google Plus Pinterest