fbpx

Ļaujies skaistumam: pati sev vizāžiste

Neatkarīgi no tā, vai esi sieviete, kura ikdienā savu smaidu izceļ ar spilgti sārtu lūpu krāsu vai tieši pretēji – priekšroku dod dabiskam izskatam, katra no mums vēlas justies un izskatīties pievilcīgi. Ne velti skaistumkopšanas industrija ir viena no pieprasītākajām nozarēm visā pasaulē – līdz ar satriecošu meikapu, sakoptiem nagiem un jaunu matu krāsu mēs, sievietes, iemantojam arī labāku garastāvokli, pašapziņu un pārliecību par sevi. Vai zināji, ka pirmais iespaids par cilvēku rodas vien septiņu sekunžu laikā un to lielākoties ietekmē tieši ārējais izskats? Lasi tālāk un uzzini, kā to likt lietā!

Dekoratīvā kosmētika – tavs trumpis

Pat tad, ja uzskati, ka dekoratīvā kosmētika nav tev piemērota, atceries, ka tai ne vienmēr jābūt pamanāmai vai košai. Vienmērīga un mirdzoša sejas āda, ko vari iegūt, lietojot, piemēram, vieglu CC krēmu, palīdzēs izskatīties veselīgai un starojošai, savukārt koptas uzacis, lūpas, kas pārklātas ar neuzkrītošu spīdumu, vai ar skropstu tušu izceltas acis koptēlu padarīs elegantu un sievišķīgu. Tāpat svarīgi parūpēties arī par sejas ādas kopšanu – ir vērts ieguldīt laiku un pūles, lai piemeklētu sev atbilstošus produktus un rituālus.

Vēl viens noteikums, kā izmantot dekoratīvo kosmētiku savā labā, ir izvēlēties tēlu atbilstoši notikumam – dūmakains smokey eyes visticamāk nebūs piemērots trešdienas rītam ofisā, savukārt, dodoties uz krāšņu vakara pasākumu, tā būs precīza liktenīgās sievietes izvēle.

Neapšaubāmi, būtiski ir apgūt arī pareizu kosmētikas uzklāšanas tehniku – pat tad, ja tavās rokās būs pasaulslavena zīmola acu laineris, kaķacs kā no žurnāla vāka izdosies vien tad, ja spēsi to pareizi uzzīmēt. Līdzīgi arī ar pārējiem dekoratīvās kosmētikas produktiem.

Apgūsti vizāžista prasmes sev vai profesionālai darbībai

Mūsdienās dažādi padomi par to, kā izvēlēties un uzklāt dekoratīvo kosmētiku, atrodami teju uz katra stūra, taču, ja vēlies to apgūt profesionālā līmenī, aicinām tevi ielūkoties mācību centra ELISANDA piedāvātajā programmā!

Lai iemācītos veidot ikdienas tēlu sev, tostarp apgūt sejas ovāla modelēšanu, uzacu, acu un lūpu make-up, ELISANDA piedāvā express individuālās nodarbības, kuru laikā pasniedzējas vadībā varēsi radīt pārvērtības pati saviem spēkiem. Tāpat make-up nodarbības pieejamas arī online formātā – tā ir lieliska iespēja apgūt vizāžas pamatus, neizejot no mājām, turklāt tā ir piemērota alternatīva, ja, piemēram, esi jaunā māmiņa, taču vienlaikus vēlies veltīt laiku sev un apgūt ko jaunu!

Ja jūti, ka vēlme radīt skaistumu un būt par daļu no krāšņās skaistumkopšanas pasaules ir tavs aicinājums, kuru vēlies pārvērst arī labi apmaksātā darbā, apgūsti vizāžista profesiju mācību centrā ELISANDA! Akreditēto programmu iespējams pabeigt trīs daļās – sākot ar ievadkursu, turpinot mācības pamatkursā un kļūstot par izcilu meistaru profesionālajā kursā.

Vairosim skaistumu kopā – apskati, ko varam tev piedāvāt, un izvēlies sev piemērotāko ELISANDAS programmu ŠEIT!

Facebook Twitter Google Plus Pinterest