fbpx

Masāža – gadu tūkstošiem sena māksla

Masāža ir viens no senākajiem veidiem pašsajūtas uzlabošanai. Par to liecina nevien daudzi vēstures avoti, kas atklāj, ka tās izcelsme meklējama jau vairākus gadsimtus pirms mūsu ēras, bet arī katra cilvēka dziļākie instinkti, sāpju vai sasitumu gadījumos traumēto vietu vispirms vēloties noglaudīt vai viegli paberzēt. Tāpat patīkams pieskāriens raisa oksitocīna jeb tā dēvētā laimes hormona izdalīšanos, kas mazina sāpes un paaugstina imunitāti, tādēļ masāža ir lielisks veids, kā sniegt fizisku un emocionālu labsajūtu sev un saviem mīļajiem, palīdzot atbrīvoties no ikdienā uzkrātā stresa, saspringtiem muskuļiem, un citām mūsdienu dzīvesveida izraisītajām sekām.

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā tieši stress un pārslodze ir galvenais izdegšanas iemesls, tādēļ veids, kā ar to cīnīties, kļūst arvien aktuālāks. Masāža iedarbojas uz nervu sistēmu, līdzsvarojot un relaksējot satraukto prātu. Masāža lieliski noder arī skaistumkopšanā – tā uzlabo ādas stāvokli, turklāt, patīkamo atpūtu apvienojot ar veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, masāža palīdz samazināt ķermeņa apkārtmērus un iegūt tvirtu, pievilcīgu augumu.

Ja arī Tu jūti aicinājumu palīdzēt citiem, iespējams, ir īstais laiks mainīt nodarbošanos un apgūt ko jaunu! Mācību centrs “Elisanda” piedāvā profesionālās pilnveides izglītības programmu “Spa kosmētiskās masāžas“, kas pieejama vairākās pakāpēs, lai Tu vispirms varētu iegūt zināšanas un prasmes, kā ar masāžu palīdzēt saviem mīļajiem, un pēc tam, ja izjutīsi interesi, apgūtu SPA speciālista profesiju akreditētā mācību iestādē un turpinātu strādāt vienā no pieprasītākajām nozarēm Latvijā un citviet pasaulē.

Vairosim harmoniju kopā – lai no paaudzēm paaudzēs nodotās zināšanas mājo arī Tavās rokās!

Facebook Twitter Google Plus Pinterest