fbpx
Čampi masāža

Mirklis ārpus laika un telpas – Čampi galvas masāža

Mūsdienu nebeidzamo iespēju laikmetā pasaule, šķiet, sākusi griezties straujāk – lai spētu tai turēt līdzi, cilvēki nereti steidz vienlaikus pagūt teju visu, veiksmīgu karjeru cenšoties apvienot ar rūpēm par ģimeni un aktīvu sociālo dzīvi. Tā rezultātā zūd gan fiziskais, gan emocionālais spēks, kuru regulāri nepieciešams atjaunot – viens no efektīvākajiem veidiem, kā atgūt enerģiju un dzīvesprieku, ir Čampi galvas masāža.

Čampi masāžas saknes meklējamas Indijā, kur tā tiek praktizēta jau vairākus tūkstošus gadu. Tulkojumā no sanskrita vārds champi nozīmē “piepildīšanās ar enerģiju”, savukārt pašu masāžu galvenokārt izpilda pa noteiktām līnijām, īpašu uzmanību pievēršot punktiem, kur, vadoties pēc ājūrvēdas mācības, fiziskais ķermenis savienojas ar iekšējo pasauli, tādējādi līdzsvarojot garu, dvēseli un miesu.

Masāža tiek veikta ar aromātisku eļļu maisījumu, bāzes eļļai pievienojot dažādas ēteriskās eļļas, piemēram, krustnagliņu, apelsīna, piparmētras un citas, kas, pateicoties aromterapijas iedarbībai, vēl vairāk pastiprina masāžas efektu. Lai gan Čampi tiek dēvēta par galvas masāžu, tās laikā ar īpašiem paņēmieniem tiek masēti arī pleci, augšdelmi, kakls, ausis un seja – patīkamie pieskārieni apvienojumā ar ēterisko eļļu netveramo spēku nomierinoši iedarbojas uz nervu sistēmu, sniedzot patiesi dziļu relaksāciju un atbrīvojot no ikdienā uzkrātās spriedzes.

Čampi masāža ir īpaši piemērota tiem, kuri ikdienā saskaras ar stresu, fizisku vai emocionālu pārpūli, hronisku nogurumu vai nomāktu garastāvokli, kā arī sēdoša darba veicējiem, jo tā atslābina muskuļus, mazina galvassāpes, uzlabo miegu, samazina trauksmes un depresijas simptomus, kā arī labvēlīgi ietekmē visa organisma darbību. Masāžas iedarbība ir dziļa un ilgstoša, un ar tās palīdzību iespējams ievērojami uzlabot dzīves kvalitāti, turklāt patīkams bonuss ir spēcīgi, veselīgi un mirdzoši mati – masāžas laikā tiek stimulēta galvas āda, paātrinot to augšanu.

Ja arī Tu savai ģimenei un draugiem vēlies dāvāt patīkamas sajūtas un iespēju uz mirkli aizmirsties ārpus laika un telpas, apgūsti Čampi masāžu mācību centrā “Elisanda”!

Facebook Twitter Google Plus Pinterest