fbpx

Mukhabjanga – ajūrvēdas masāža relaksācijai un veselīgam izskatam

Nereti daudzas veselības problēmas, tostarp dažādas sāpes, bezmiegs un nomākts garastāvoklis, rodas tādēļ, ka esam noraizējušies par darbu, sadzīvi un citām ikdienas likstām, aizmirstot par galveno – rūpēm pašiem par sevi. Ļauties masāžas dziedinošajam spēkam neprasa daudz laika, taču pat stunda, kas veltīta rimtai atpūtai no dzīves steigas, ar katru pieskārienu palīdz atgūt harmoniju un vitalitāti kā ķermenim, tā dvēselei un garam.

Seja – mūsu iekšējās pasaules spogulis.

Ajūrvēdas mācībā tiek uzskatīts, ka cilvēka seja precīzi atspoguļo dažādus iekšējos procesus – kad esam uztraukti vai noguruši, visbiežāk izjūtam saspringumu plecos un pakausī, taču cik bieži pievēršam uzmanību savam žoklim? Stresa rezultātā saspringst arī sejas muskuļi – apzināti tos atbrīvojot, varam sajust patīkamu atslābumu visā ķermenī.

Sejas kosmētiskā masāža “Mukhabjanga”.

Viena no ajūrvēdas patīkamākajām masāžām, sejas kosmētiskā masāža “Mukhabjanga”, sevī ietver dekoltē, kakla, sejas un galvas masāžu, kas, pateicoties tās holistiskajai iedarbībai, ne tikai vizuāli uzlabo sejas izskatu, bet vienlaikus dziļi relaksē un līdzsvaro visa organisma darbību. Baudot sajūtām apvītās masāžas maigos pieskārienus, tiek panākts līdzvērtīgs efekts visa ķermeņa masāžai, turklāt tās pozitīvā iedarbība saglabājas pat vairākas dienas.

Kā tiek veikta sejas masāža?

Gluži kā citas ajūrvēdas masāžas, arī “Mukhabjanga” tiek veikta ar siltu eļļu maisījumu, kas tiek īpaši sagatavots, ņemot vērā katra cilvēka dominējošo došu – vata, pita vai kapha, no kurām katru raksturo noteikts sejas ādas tips un tam atbilstošas ēteriskās eļļas. Masāžas laikā tiek pielietoti viegli un plūstoši paņēmieni, savukārt, papildus stimulējot marma jeb dzīvības punktus, tā raisa nevien patīkamas sajūtas, bet iedarbojas arī daudz dziļākā, cilvēka prātam netveramā līmenī.

Kādēļ izvēlēties ajūrvēdas masāžu “Mukhabjanga”?

Runājot par masāžas iedarbību, galvenokārt jāpiemin tās kosmētiskais efekts – atbrīvojot saspringtos sejas muskuļus, sejas vaibsti kļūst maigāki un patīkamāki, turklāt masāža stimulē asinriti un limfas cirklulāciju, kā rezultātā uzlabojas audu vielmaiņa, padarot ādu tvirtu, veselīgu un starojošu. Sejas masāžu var uzskatīt arī par ilgstošas jaunības noslēpumu – tās laikā tiek izlīdzinātas grumbas un nostiprināts sejas ovāls, dāvājot brīnišķīgu izskatu pat bez dekoratīvās kosmētikas, turklāt jau izsenis zināms, ka vislabāk izskatāmies tieši tad, kad vispirms esam atpūtušies un laimīgi.

Reizēm vajag pavisam mazliet, lai ar jaunu spēku un iedvesmu dotos pretim dzīvei – apgūsti jaunas zināšanas un prasmi dāvāt pasakainas sajūtas mācību centrā “Elisanda”!

Facebook Twitter Google Plus Pinterest