fbpx

Pārmaiņu laiks – iespēja uzsākt ko jaunu un aizraujošu

Šis ir laiks, kurā ierastā dzīve uz mirkli apstājusies – pasaulē notiekošais ievērojami mainījis ikdienu, daudziem no mums liekot saskarties ar neparedzētiem pārbaudījumiem un izaicinājumiem. Taču vienlaikus šis ir arī ilgi gaidītais mirklis, kurā beidzot varam apstāties, atmest visu lieko, paraudzīties uz sevi no cita skata punkta un nesteidzīgi padomāt – kāda ir bijusi mana dzīve līdz šim un kādu es to vēlos redzēt nākotnē?
Darbs ir vieta, kurā parasti pavadām lielāko daļu savas dienas. Kāds pazīstams autors ir sacījis, ka “katra diena ir visas mūsu dzīves miniatūra versija”, tādēļ ir ārkārtīgi svarīgi, lai tas, kam dāvājam visvairāk sava laika, nestu patiesu prieku un sniegtu gandarījuma sajūtu. Norimstot steigai, ar skaidru prātu varam palūkoties uz savu ikdienu, izvērtēt prioritātes un secināt – vai es tiešām daru to, ko vēlos, vai arī man jau sen bija nepieciešamas pārmaiņas, taču nespēju tām saņemties? Mainīt savu nodarbošanos nekad nav par vēlu. No ekonomista par pieprasītu SPA speciālistu, no skolotājas par talantīgu manikīra meistari – viss ir iespējams, ja vien to vēlies!
Arī tad, ja esošā profesija Tevi apmierina, iespējams, ir kādas zināšanas vai prasmes, kuras jau sen vēlies apgūt, lai ar tām iepriecinātu gan sevi, gan savus mīļos. Varbūt Tevi interesē skaistumkopšana, aromterapija, mode vai kādas citas lietas – kad dzīve būs atgriezusies ierastajās sliedēs, atrodi laiku sevis pilnveidošanai un iegūsti hobiju, ar kuru bagātināt savu ikdienu un iekrāsot to košākās krāsās.
Laime ir mūsu pašu rokās – atliek vien ieklausīties savas sirds aicinājumā un uzticīgi doties turp, kur tā ved. Lai mierpilns šis pārmaiņu laiks, un jau pavisam drīz gaidīsim Tevi mācību centrā “ELISANDA”, lai piepildītu Tavus sapņus un ieceres!

Facebook Twitter Google Plus Pinterest