fbpx

Pretcelulīta masāža tvirtam un pievilcīgam augumam

Lai arī tauki visbiežāk saistās ar ko nevēlamu, to nozīme uzturā un organisma darbībā ir neaizstājama. Zemādas tauku slānis nodrošina hormonālo līdzsvaru, termoizolāciju, mehānisko aizsardzību un ir galvenais enerģijas depo, turklāt tieši tauki mūsu ķermenim piešķir formu un aprises. Celulīta gadījumā notiek taukaudu deformācija, kas rada daudzām sievietēm pazīstamo apselsīna miziņas efektu, savukārt viens no efektīvākajiem veidiem, kā ar to cīnīties, ir pretcelulīta masāža.

Kā veidojas celulīts?

Tauku šūnas atrodas ādas dziļākajā, hipodermas jeb zemādas slānī, kur tās stiprinās pie saistaudiem, kas, tauku šūnām deformējoties un veidojot sabiezējumus, tiek vilkti uz leju, ādas redzamajā daļā radot pazīstamās celulīta izpausmes. Tāpat palielinātas tauku šūnas nospiež apkārt esošos asinsvadus – tā tiek apgrūtināta šūnu vielmaiņa, kā rezultātā organismā uzkrājas toksīni un liekais šķidrums, savukārt problēmzonas āda kļūst bāla un neveselīga.

Kas ir pretcelulīta masāža?

Pretcelulīta masāža ir ļoti efektīvs veids, kā samazināt ķermeņa apkārtmērus un iegūt pievilcīgu augumu, taču vēlamo rezultātu būs iespējams sasniegt vien tad, ja skaistumkopšanas procedūra tiks apvienota ar pareizu uzturu un piemērotām fiziskām aktivitātēm. Pretcelulīta masāžas laikā ar speciāliem paņēmieniem tiek apstrādātas problēmzonas – visbiežāk sēžamvieta, gurni un augšstilbi, nereti arī vēders, taču noteikti jāņem vērā, ka masāža dažbrīd var nebūt patīkama.

Kā tiek veikta pretcelulīta masāža?

Lai sasniegtu vislabāko rezultātu, procedūru var sākt ar pīlingu, attīrot ādas virskārtu no atmirušajām šūnām. Vispirms problēmzonai tiek veikta viegla masāža, sagatavojot ķermeni dziļākas iedarbības paņēmieniem, ar kuru palīdzību taukaudu sabiezējumi tiek sasildīti un izstrādāti, veicinot tauku šūnu apasiņošanu un šķelšanos. Lai pastiprinātu masāžas iedarbību, tās noslēgumā tiek uzklāti speciāli pretcelulīta kosmētikas līdzekļi vai veikta papildu procedūra – ietīšana maskā, kas paātrina toksīnu un liekā šķidruma izvadīšanu no organisma.

Kādu rezultātu sniedz pretcelulīta masāža?

Pateicoties masāžas intensīvajai iedarbībai, uzlabojas asinsrite un limfas attece, kas samazina kaitīgo vielu uzkrāšanos un tūsku. Iekustinot šūnu vielmaiņu, aktīvāk notiek tauku šķelšanās process, kā rezultātā āda, kas iepriekš bijusi nelīdzena, kļūst ievērojami gludāka un veselīgāka, savukārt tonizētie saistaudi gādā par ādas elastību un tvirtu izskatu. Pirmo procedūras efektu iespējams redzēt jau pēc dažām masāžas reizēm, taču pilnvērtīgam un ilgstošam rezultātam ieteicams iziet pilnu masāžas kursu, kas sastāv no vidēji desmit līdz piecpadsmit apmeklējumiem.

Ja vēlies apgūt pretcelulīta masāžu un saņemt visas nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai sapni par skaistu augumu pārvērstu īstenībā, gaidīsim Tevi mācību centrā “Elisanda”!

Facebook Twitter Google Plus Pinterest