fbpx

Sakoptas rokas un skaists manikīrs – Tava vizītkarte

Jau no neatminamiem laikiem cilvēki ir rūpējušies par savu ārējo izskatu. Viena no senākajām skaistuma procedūrām, kuras saknes sniedzas vairāku tūkstošu gadu tālā pagātnē, ir nagu kopšanas un izdaiļošanas mākslamanikīrs un pedikīrs, kas mūsdienās iemantojis lielu popularitāti, taču agrāk bijis pieejams vien augstdzimušām personām, simbolizējot to ietekmi, bagātību un varenību.

Nagu rotāšana bijusi aktuāla tendence daudzviet pasaulē, taču manikīrs, kādu to pazīstam šodien, Eiropā sāka attīstīties vien pirms aptuveni simts gadiem – tolaik veikalu plauktos parādījās pirmie nagu kopšanas komplekti. Gadsimti, likumi un tikumi mainās, tomēr koptas rokas kā toreiz, tā arī tagad ir mūsu vizītkarte, kas norāda uz patiesu cieņu pret sevi un apkārtējiem.

Mūsdienās manikīra un pedikīra pakalpojumi ir vieni no pieprasītākajiem teju katrā skaistumkopšanas salonā, turklāt klientiem ir iespēja izvēlēties sev piemērotu nagu apstrādes veidu, piemēram, klasisko, sauso vai aparāta manikīru, nagu lakošanu ar parasto laku vai gēllaku, nagu modelēšanu jeb pieaudzēšanu, kā arī neparastu dizainu veidošanu dažādās tehnikās.

Lai rūpētos nevien par nagiem, bet arī roku ādu, manikīrā nereti tiek izmantoti dažādi SPA elementi, piemēram, aromātiskas vanniņas, pīlings, masāža ar barojošu krēmu, parafīna vanniņa un citas procedūras, kas sniedz lielisku efektu un dāvā patīkamas sajūtas. Taču, lai gūto rezultātu saglabātu ilgstoši, rokām nepieciešama īpaša kopšana arī ikdienā, izvēloties sev piemērotus kosmētikas līdzekļus. Mēdz uzskatīt, ka tieši roku āda liecina par sievietes patieso vecumu – pareizas rūpes palīdz saglabāt ādu maigu, gludu un elastīgu, kā arī palēnina tās novecošanās procesus.

Manikīra un pedikīra speciālista profesija ir piemērota tiem, kuri vēlas vairot skaistumu un ik dienas satikt jaunus cilvēkus, turklāt tā vienmēr nodrošinās labus ienākumus, jo ir pieprasīta neatkarīgi no jebkuriem apstākļiem. Mācību centrs “Elisanda” piedāvā apgūt visas nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai kļūtu par profesionālu un konkurētspējīgu speciālistu, darbojoties vienā no radošākajām skaistumkopšanas nozarēm.

Lai pavasaris iedvesmo sākt darīt ko jaunu – gaidīsim Tevi mācību centrā “ELISANDA”! Šeit varēsi apgūt ne tikai manikīra un pedikīra prasmes, bet arī iepazīties un iegādāties augstas kvalitātes profesionālo “LCN” zīmola kosmētiku!

Facebook Twitter Google Plus Pinterest