fbpx

Skropstu pieaudzēšana apburošam skatienam

Kad rīti kļūst arvien tumšāki, katra minūte, kuru iespējams pavadīt zem siltas segas, ir zelta vērta. Tomēr, lai cik patīkami būtu atlikt modinātāju par vēl desmit laiskām minūtēm, katra no mums vēlas jaunā dienā iesoļot skaista, pievilcīga un par sevi pārliecināta – lai jau pamostoties izskatītos lieliski un kosmētikas uzklāšanai paredzēto laiku varētu veltīt nesteidzīgai rīta kafijai, izvēlies skropstu pieaudzēšanu!

Kas ir skropstu pieaudzēšana?

Skropstu pieaudzēšana ir viena no pieprasītākajām skaistumkopšanas procedūrām, kas ievērojami atvieglo mūsdienu sievietes dzīvi – tas ir veids, kā, balansējot starp darbu, ikdienas pienākumiem un rūpēm par ģimeni, izskatīties neatvairāmi jebkurā diennakts stundā, vidēji reizi mēnesī tam veltot tikai aptuveni divas stundas. Arī pats skropstu pieaudzēšānas process ir mirklis, ko dāvāt sev – kamēr klients atpūšas, meistars rūpīgi veic savu darbu, acīm piešķirot izteiksmīgu un dziļu skatienu.

Kā notiek skropstu pieaudzēšana?

Procedūras laikā pie klienta dabīgajām skropstām pieaudzējot atsevišķas mākslīgās skropstas vai skropstu pušķīšus, tiek palielināts skropstu apjoms un garums, tādējādi padarot acis vizuāli plašākas, bet kopējo tēlu – sievišķīgāku. Dabiskam, taču pamanāmam efektam tiek izmantota klasiskā skropstu pieaudzēšana, kuras laikā pie vienas skropstas tiek pieaudzēta viena mākslīgā skropsta, savukārt izteiksmīgākam rezultātam iespējams izvēlēties no 2D līdz pat 6D pieaudzēšanu, kas nozīmē, ka pie vienas dabīgās skropstas tiek pieaudzēts vairāku mākslīgo skropstu pušķītis. Nozarei attīstoties, parādās arvien jaunas skropstu pieaudzēšanas tehnikas, piemēram, slapjo skropstu efekts, savukārt, ja skatienam gribas piešķirt ko neparastu, to var īstenot ar krāsainu skropstu akcentiem vai Swarovski akmentiņiem.

Tāpat atšķiras arī pieaudzējamo skropstu garumi, biezumi un izliekumi, kas tiek izvēlēti atbilstoši klienta acu formai un individuālajām īpatnībām, tādējādi radot harmonisku koptēlu. Savukārt, lai skropstas turētos aptuveni trīs līdz četras nedēļas un pat ilgāk, nezaudējot savu pievilcību, svarīgi, ka meistars izvēlas profesionālus darba materiālus, kvalitatīvi veic procedūru, kā arī informē klientu par pareizu skropstu kopšanu un noņemšanu.

Kļūsti par skropstu pieaudzēšanas profesionāli!

Ja tevi interesē labi apmaksāts darbs skaistumkopšanas nozarē un iespēja dāvāt sievietēm pārliecību par sevi, apgūsti skropstu pieaudzēšanu un kļūsti par meistaru, pie kura klienti atgriežas vēl un vēl! Mācību centrs ELISANDA aicina apgūt skropstu pieaudzēšanu vairākās pakāpēs, saņemot visu nepieciešamo teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu bāzi veiksmīgai darbības uzsākšanai, turklāt mācību centra audzēkņiem pienākas vēl kāds patīkams bonuss – materiālu starta komplekts par īpašu cenu.

Esi mīļi gaidīts – uzzini vairāk un piesakies ŠEIT!

Facebook Twitter Google Plus Pinterest