fbpx

Skropstu un uzacu laminēšana

Skropstu laminēšanas procedūra ir populāra visās Eiropas valstīs, un tā strauji iekaro popularitāti arī Latvijā. Galvenais, ar ko šī procedūra atšķiras no pārējām, ir tas, ka šīs procedūras laikā nekas netiek pieaudzēts, bet tiek akcentēts dabīgo skropstu efekts. Pateicoties barojošiem komponentiem, kas ir izmantoto produktu sastāvā, skropstas tiek piepildītas ar dažāda veida vitamīniem. Vēl viena šīs tehnikas priekšrocība ir tā, ka neviens no izmantojamajiem sastāviem neietekmē skropstu sakni, tikai pašus matiņus. Tāpēc sakne paliek neskarta.

Kam procedūra ir vispiemērotākā

Šī procedūra būs ideāls risinājums taisno vai gaišo skropstu īpašniecēm. Šajā gadījumā procedūras efekts būs pamanāms visvairāk. Skropstu laminēšana būs piemērota arī tiem, kam nepatīk skropstu pieaudzēšana vai tiem, kuri vienkārši nejūtas ērti ar mākslīgām skropstām.

Šī procedūra ir īpaši piemērota vasaras periodam, kad gribas pēc iespējas mazāk lietot dekoratīvo kosmētiku.

Kāds gaidāms rezultāts

Pēc procedūras kliente iegūst pagarinātas skropstas, viegli uzlocītas. Vienlaicīgi skropstas tiek piepildītas ar pigmentu, keratīnu, vitamīniem.  Rezultāts jau redzams uzreiz pēc procedūras! Tā ir ideāla izvēle tiem, kam patīk dabīgi skaistas skropstas.

Acis izskatīsies plaši atvērtas un izteiksmīgas, acs kontūra pasvītrota, bet skropstas – tumšas, garas, kuplas un spīdīgas līdz 3 mēnešiem.

 

Uzacīm laminēšanas procedūrā veido struktūru, palielina apjomu, fiksē virzienu.

Facebook Twitter Google Plus Pinterest