fbpx
Stils un vizuālā tēla veidošana

Stils un vizuālā tēla veidošana

Vai zināji, ka pirmais priekšstats par Tevi rodas vien pusotras minūtes laikā? Ar to būs par maz, lai cilvēkiem atklātu savu personību un pozitīvās rakstura iezīmes, taču kopts un par sevi pārliecinātas sievietes tēls, kas veidots, izvēloties piemērotu apģērbu, matu sakārtojumu un meikapu, neapšaubāmi atstās satriecošu iespaidu un raisīs vēlēšanos iepazīties tuvāk. Lai orientētos vienmēr mainīgajā modes tendenču pasaulē un spētu izvēlēties to, kas veiksmīgi izceļ skaistākās Tava izskata nianses un apslēpj nepilnības, iegūsti zināšanas mācību centrā „ELISANDA” un kļūsti par sava stila pavēlnieci!

Lai arī augstās modes zīmoli teju katru sezonu nāk klajā ar jaunām aktualitātēm, kas ietekmē arī veikalu plauktos pieejamo apģērbu un aksesuāru klāstu, dodoties iepirkties vienmēr paturi prātā, ka vadošās tendences jāpieskaņo savam individuālajam stilam, nevis otrādi – vēloties sekot trendiem, nereti gadās nošaut greizi, jo tas, kas piestāv modelei no modes žurnāla vāka, ne vienmēr būs atbilstošākais tieši Tev. Izprotot augumu tipus, figūras korekciju ar apģērba palīdzību, krāsu mācību un vēl citus būtiskus tēla veidošanas principus, Tu veiksmīgi spēsi izvēlēties katrai situācijai piemērotāko risinājumu, izskatoties lieliski kā darbā, tā dodoties uz randiņu vai jebkuru saviesīgu pasākumu.

Harmonisku imidžu rada nevien gaumīgi izvēlēts apģērbs un aksesuāri, bet arī piemērots meikaps, kas, pareizi uzklāts, patiešām spēj darīt brīnumus. Ikdienai vislabāk izvēlēties vieglu un dabisku meikapu, ar kura palīdzību noslēpt ādas nepilnības, izcelt sejas vaibstus un neuzkrītoši akcentēt acis un lūpas, savukārt vakaram vai īpašiem mirkļiem savu aktualitāti jau gadiem nezaudē smokey eyes – tas rada noslēpumainu liktenīgās sievietes skatienu, turklāt, pielietojot dažus knifiņus, ir viegli un ātri transformējams no iepriekš minētā dienas grima. Mācību laikā Tu apgūsi daudzas noderīgas lietas, lai spētu izveidot burvīgu koptēlu sev, draudzenēm dažādiem dzīves gadījumiem.

Atraisi savu sievišķību visā tās pilnībā un apgūsti programmu „Stils un vizuālā tēla veidošana”!

Skaistas pārmaiņas sevī iedvesmo arī citus.

Lai katra diena ir kā jauns piedzīvojums!

Facebook Twitter Google Plus Pinterest